top of page
FUN Ankara VOL. 30
FUN Ankara VOL. 30

Mon, 04 Mar

|

IF Performance Hall Tepe Prime Ankara

FUN Ankara VOL. 30

Saat ve Yer

04 Mar 2024, 20:00 – 22:00

IF Performance Hall Tepe Prime Ankara, Mustafa Kemal, Dumlupınar Blv. no:266 iç kapı no:5, 06530 Çankaya/Ankara, Türkiye

Bu Etkinlik Hakkında

Etkinlik Hakkında

Hiç kimsenin hayatı yalnızca başarılar ile dolu değildir. İş hayatında başarısızlıklar da başarılar kadar doğal! Peki bunları neden hiç konuşmuyoruz?

En başarılı başarısızlık hikâyelerinin paylaşıldığı Fuckup Nights 4 Mart Pazartesi günü IF Sokak Tepe Prime sahnesinde! Bu özel gecede, farklı alanlardan dört ilham verici konuşmacı, kariyerlerinde karşılaştıkları zorlukları, başarısızlıkları ve bu süreçlerden nasıl ders çıkardıklarını bizlerle paylaşacaklar. Mehmet Auf, Altuğ Uçar, Deniz Ericek ve Serhat İpek'in benzersiz hikayeleri üzerinden, başarısızlığın aslında nasıl bir öğrenme ve büyüme fırsatı olabileceğini keşfedeceğiz.

Bilet fiyatına 1 İçecek Dahildir! 🍻🎉

Kapı Açılışı 19:15 ⏱️

Konuşmacılar

Mehmet Auf

Makine Mühendisliği alanında ODTÜ'den mezun olan Mehmet Auf, ardından California Polytechnic State University'de Yapay Zeka üzerine yüksek lisans yapmıştır. Akademik kariyerine ODTÜ ve Bilkent Üniversitelerinde öğretim görevlisi olarak devam eden Auf, aynı zamanda çeşitli özel sektör kuruluşlarında üst düzey yönetici olarak görev yapmıştır. Başarılı bir eğitmen ve danışman olarak 120.000'den fazla kişiye ulaşmış, ayrıca "Çocuklar Duymasın" ve "En Son Babalar Duyar" gibi dizilerde senarist ve oyuncu olarak da yer almıştır.

Altuğ Uçar

Ankara Üniversitesi'nde Fizik Mühendisliği eğitimi alan Altuğ Uçar, TÜBİTAK SAGE'de profesyonel iş hayatına başlamıştır. SOM ve ATMACA Füzesi gibi önemli savunma sanayii projelerinde kritik roller üstlenmiştir. Savunma sanayiindeki 12 yıllık tecrübesinin ardından 2019 yılında Türkiye'nin ilk ve tek LIDAR geliştiren firması olan REKROM Optoelektronik'i kurmuştur.

Deniz Ericek

E-ticaret ve girişimcilik alanında 12 yılı aşkın süredir aktif olan Deniz Ericek, @minikom_baby anne bebek tekstil markasının kurucusudur. B2B, B2C ve E-Ticaret alanlarında geniş bir ağ ve uluslararası deneyime sahip olan Ericek, sürdürülebilir ve kârlı büyüme stratejileri üzerine uzmanlaşmış bir girişimcidir.

Serhat İpek

TED Ankara Koleji ve Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi mezunu olan Serhat İpek, sigorta sektöründe broker olarak kariyer yapmıştır. TED Okulları Mezunları Dernekleri Federasyonu Başkanlığı ve Mülkiye İş İnsanları Derneği Yönetim Kurulu Üyeliği gibi görevlerde bulunmuş, ayrıca BNİ Ankyra Grubu Başkanlığını yürütmektedir.

Moderatör - Oğuz Aslan

Girişimcilik ekosisteminde on beş yıldır bilgi ve deneyim paylaşan, iki batış hikâyesini deneyime çevirmiş kişisel gülüşüm uzmanı, eğitmen.

Biletinizi hemen alın, bu eğlenceli etkinlikte buluşalım. 

*Bilet fiyatına bir içecek dahildir.

https://fuckupnightsankara.com/#

Biletler

 • FUN Ankara Vol. 30

  Bu bilet, etkinlik girişi ve bir ücretsiz içecek içermektedir.

  Sale ended
  • TRY 350.00
   Tax: KDV included

  Total

  TRY 0.00

  Bu Etkinliği Paylaş

  bottom of page