top of page
Girişimcilik Çalıştayı

Fri, 15 Oct

|

Online Çalıştay

Girişimcilik Çalıştayı

Event Details

15 Oct 2021, 10:30 – 13:30

Online Çalıştay

About This Event

Başkent Üniversitesi BiyoTek Teknoloji Geliştirme Merkezi tarafından KOSGEB işbirliği ile düzenlenen Girişimcilik Zirvesi ve Çalıştayı, girişimcilere farklı bakış açıları oluşturmak ve yaşanan problemlere çözüm önerileri sunmak amacıyla 14-15 Ekim 2021 tarihlerinde çevrim içi olarak gerçekleşiyor.

Programın birinci gününde, fikir aşamasından yatırım alma, globale açılma süreçlerine kadar, farklı sektör ve bakış açılarından girişimcilerin deneyimleri paylaşılacak. Birinci güne katılarak konuşmacıları izlemek için bu linkten kayıt olabilirsiniz. 

İkinci gün ise fikir, ticarileşme ve büyüme aşamasındaki teknoloji girişimcilerinin yaşadıkları sorunlar, moderatörler eşliğinde tartışılacak. Çalıştaya bu sayfadan hemen kayıt olabilirsiniz. Katılım bilgileriniz e posta adresinize iletilecektir. Bu kayıt sayfası ikinci gün gerçekleşecek Paralel Çalıştay Oturumları içindir. 14 Ekim Perşembe günü gerçekleşecek zirve oturumlarına bu linkten kayıt olabilirsiniz.

Zirve ve Çalıştay Programı ile,

Girişimcilik ekosistemindeki kişi ve kurumların bir araya gelmesi,

Girişimcilerin ufkunu açacak bilgi ve deneyimlerin paylaşılması,

Fikir, ticarileşme ve büyüme aşamasındaki girişimcilerin yaşadıkları problemlerin ve çözüm önerilerinin tartışılması hedefleniyor.

Siz de hemen çalıştaydaki yerinizi alın, girişimcilik ekosisteminin gelişmesine katkı sağlayın.

Tickets

Price

Quantity

Total

 • Girişimcilik Çalıştayı Kayıt

  TRY 0.00

  Zirve ve Çalıştay Ücretsizdir. Bu kayıt sayfası yalnızca 15 Ekim Cuma günü gerçekleşecek Paralel Çalıştay Oturumları içindir. 14 Ekim Perşembe günü gerçekleşecek zirveye https://www.egitimbileti.com/girisimcilik-zirvesi-calistayi adresinden kayıt olmayı unutmayınız.

  TRY 0.00

  0

  TRY 0.00

Total

TRY 0.00

Share This Event

bottom of page