top of page
Pandeminin Girişimcilik Ekosistemi Üzerindeki Etkileri - Multi Talks
Pandeminin Girişimcilik Ekosistemi Üzerindeki Etkileri - Multi Talks

Thu, 25 Nov

|

Next Level Workinton

Pandeminin Girişimcilik Ekosistemi Üzerindeki Etkileri - Multi Talks

Event Details

25 Nov 2021, 19:00

Next Level Workinton, Kızılırmak, 06510 Çankaya/Ankara, Türkiye

About This Event

Multi Talks, farklı uzmanlık alanlarından iş dünyasının değerli isimlerini, güncel global gündem başlıkları ile sohbet ve networking ortamında buluşturuyoruz.

Profesyoneller ve vizyonerleri buluşturarak bir araya gelmelerini, fikir paylaşımlarını amaçladığımız etkinliğimiz 25 Kasım 2021 tarihinde Ankara Next Level Workinton’ da saat saat 19:00’da gerçekleşiyor.

Gündem ve geleceği konuşmak, tartışmak için alan yarattığımız Multi Talks topluluk buluşması sınırlı sayıda seçilmiş profesyonel ve uzmanlarda oluşmaktadır. Katılım ücretsiz olup, kontenjanımız 50 kişi ile sınırlıdır. Katılımcılar değerlendirme kurulu tarafından seçilmektedir.

Program

19:00 Hoşgeldiniz

Kurucumuz Serdar Burkan, Multi Talks' un açılışına giriş yapıyor, belirlenen konuyu neden seçtiğini açıklayarak etkinliğimizi başlatıyor. Ardından kurucumuz, Multi Talks etkinliğimizin programını ve yönergelerini sunuyor.

19:15 Pandemi Sürecinde Girişimcilik

Viveka İnkübasyon Merkezi Kurucu Ortağı Emin Okutan’ dan pandemi ile birlikte dünyada yaşanan değişimin girişimcilik ekosistemindeki etkileri üzerine etkili bir konuşma.

19:45 Gelecekte Bizi Neler Bekliyor?

Girişimcilik Mentoru Dr. Ayşe Kuyrukçu moderatörlüğünde, egitimbileti.com Kurucusu ve Kişisel Gelişim Uzmanı Oğuz Aslan, JCI Türkiye Başkanı ve Electrolux Pazarlama Direktörü Fatih Şengül, Kalkınma Ajansı Kırsal Kalkınma Uzmanı Emine Gökkaya ile girişimciliğin geleceğini konuşma ve tartışma.

20:15 Bi’ Kahve?

Kahvelerimizi yudumlama, networking ve sohbet

Tickets

  • Ücretsiz Bilet

    TRY 0.00

Total

TRY 0.00

Share This Event

bottom of page