top of page
Uluslararası Liderlik Bağlamında, İK Psikometrisi: Uygulamalar ve Teori Eğitimi
Uluslararası Liderlik Bağlamında, İK Psikometrisi: Uygulamalar ve Teori Eğitimi

Fri, 26 Jan

|

Online

Uluslararası Liderlik Bağlamında, İK Psikometrisi: Uygulamalar ve Teori Eğitimi

Saat ve Yer

26 Jan 2024, 20:30 – 22:00

Online

Bu Etkinlik Hakkında

26 Ocak 2024 tarihinde online platformda gerçekleştirilecek “Uluslararası Liderlik Bağlamında, İK Psikometrisi: Uygulamalar ve Teori” adlı eğitime herkesi bekliyoruz. Eğitim, zoom üzerinden Türkiye saati ile 20:30'da başlayacaktır. Eğitmenlerimizin kısa özgeçmişleri ve eğitim zoom linki aşağıda yer almaktadır.

Herkesi eğitimimize bekliyoruz.

Aylin DİLER, Takım Çarkının Faydaları, İK Analitiği, Nöro-Liderlik, Zekayı Yönetebilme( EQ, AI),İş hukukunda Ayrımcılık üzerine verdiği eğitimlerinin yanı sıra Uluslarası konjonktürde kabul görmüş tezleri ve kitapları bulunmaktadır. 2014 yılından bu yana Kamu kurum kuruluşlarında eğitmen ve proje koordinatörü olarak görev almaktadır.Ayrıca 13 yıl önce bir girişimci olarak yola çıktığı Türkiye ve Ukrayna’da faaliyet gösteren Eğitim kurumunu yönetmektedir. Yaklaşık 2 yıldan beri JCI üyesi olan üyemiz, JCI Europe ‘da ülkemizi temsil eden görevlerde yer almış, 2024 yılında JCI Çankaya’da başkan yardımcısı olarak görev almaktadır.

Ph.D İsmail Dilek, Lisans eğitimini matematik öğretmenliği üzerine tamamlamıştır. Sonrasında Durham Üniversitesinde Eğitimsel Değerlendirme hakkında çalışmalar yapmıştır. Aynı zamanda Lowa Üniversitesinde Matematik alanında yüksek lisans eğitimi alan İsmail Dilek,  halihazırda Galen Hemşirelik fakültesinde psikometrist olarak ve Psylabs Assessments Solution’da kıdemli değerlendirme danışmanı olarak hizmet vermektedir. Lowa Üniversitesinde araştırma görevlisi iken kişilik değerlendirmesi, genellenebilirlik kuramı, kişilik envanterlerinin puanlanması konularında araştırmalar yapmıştır. 2016-2019 yıllarında İnsan Hakları Ofisi Uzun Dönemli Gözlemci olarak bulunmuştur. Alanında yazmış olduğu kitapları mevcuttur. Ayrıca akademik kariyer ve profesyonel yaşam hakkında kariyer günlerinde konuşmalar gerçekleştirmiştir.

Katıl Zoom Toplantı https://us06web.zoom.us/j/86069895688?pwd=vNDUst8BWvPNbjvZVUyfPWiJ4lZEPH.1

Toplantı Kimliği: 860 6989 5688

Parola: 806751

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page